Tüm sorularınızı 1 taramayla cevaplıyoruz!

Şirketinizin nasıl çalıştığını bilmek ister misiniz? Şirketinizin fırsatlarının nerede olduğunu bilmek ister misiniz? Şimdi ücretsiz, hiçbir yükümlülük altına girmeyen hızlı tarama talep edin! Bu hızlı taramayla mevcut durumunuzun haritasını çıkarıyoruz!

  0 %
  Büyüme Fırsatı
  0 %
  Ücretsiz ve yükümlülük olmaksızın
  0
  Birlikte düşünen 12 uzmandan oluşan ekip

  Partnerlerimiz

  Adım 1. Telefon envanteri

  QuickScan'imiz kişiye özel hazırlanmış bir belgedir, bu nedenle ona çok dikkat edilir. Formu doldurduktan sonra Satış uzmanımız sizinle telefonla iletişime geçecektir. Bu, sizin için neyi tarayabileceğimizi sorar. Bunu kısmen güçlü bir pazarlama stratejisi belirleyip uygulayarak yapıyoruz. İyi bir Hızlı Tarama elde etmek için size tüm soruları soruyoruz. Bu sohbet sırasında elbette bize sorular da sorabilirsiniz.

  Adım 2. Hızlı tarama gerçekleştirilir

  Telefon görüşmesinin ardından QuickScan işlemine başlayacağız. Bu, arama motoru reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu veya gelen arama gibi çeşitli alanlarda yapılabilir. Dijital pazarlama uzmanlarımız bunun üzerinde çalışacak. Google Ads kampanyalarınızın taranmasını istiyorsanız Google Hesabınız üzerinden size bağlantı isteği göndereceğiz. Burada başka hiçbir şey yapılmamaktadır. Mevcut kampanyanız ile ilgili herhangi bir şey yapmayacağız, şu anda ne yaptığınızı tarayıp kampanyanız için iyileştirme noktaları veya fırsatlar sağlıyoruz. QuickScan'in hazır olması ortalama olarak üç ila beş iş günü sürer. Bu, sonunda Satış uzmanımızdan gelen kutunuzda görünecektir.

  Adım 3. Hızlı Taramayı Tartışmak

  QuickScan'i aldıktan sonra sizinle her şeyi tartışmak için bir görüşme daha yapacağız. Bu telefonla veya yerinde yapılabilir. Satış uzmanımız, elde edilen bulgularla ilgili her şeyi açıklayacaktı. Ayrıca bir eylem planı sunabilir ve bunu sizinle tartışabiliriz. Artık işinizi anlamanız önemlidir, ancak daha da önemlisi bundan sonra ne yapacağınızı anlamalısınız. Ve size bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yapmanız gereken ayarlamaları tartışacağız. Mevcut fırsatlardan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi tartışıyoruz. Kısacası QuickScan'imiz ile şirketinizin hangi fırsatları yaratabileceğini öğreneceksiniz.